• +387 30 708-222
  • info@alfa-metabo.ba

Novosti

  Naslovna > Novosti > Poduzeće Metabo doo raspisuje natječaj

Poduzeće Metabo doo raspisuje natječaj

Poduzeće Metabo doo raspisuje natječaj za prijem u radni odnos za radno mjesto: Trgovac - 2 izvšitelja

Opis posla:

  • komunikacija s kupcima i prodaja robe
  • briga o popunjenosti i rasporedu robe na policama
  • održavanje prostora i robe urednim

Uvjeti:

  • SSS
  • poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima, te poznavanje vrste robe iz našeg asortimana
  • vozačka dozvola B kategorije
  • osnovno poznavanje rada na računalu
  • dobre komunikacijske vještine i spremnost na tismki rad

Svi zainteresirani kandidati mogu poslati svoj životopis na e-mail: info@alfa-metabo.ba

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u obzir.

Natječaj je otvoren do 1.3.2022.

petak, 18.02.2022 10:37
28 vlj 2017

Novo u ponudi PVC stolarije: renomirana njemačka kvaliteta - profili Inoutic

U želji da udovoljimo potrebama i željama naših kupaca uveli smo u našu proizvodnju novi profil njemačkog brenda Inoutic/Deceuninck GmbH

Više
24 srp 2015

Ponosno vam predstavljamo našu novu web stranicu

Predstavljamo Vam nove, modernije, tehnički naprednije internetske stranice koje su prilagođene prikazu na mobilnim uređajima kako bi se što kvalitetnije približili našim klijentima i korisnicima naših usluga.

Više
Sve novosti
Top